Укладання тротуарної плитки справа досить непроста. Тому перед тим, як зайнятися цим процесом, необхідно ознайомитися з усіма нюансами укладання.

Перед початком роботи потрібно приїхати на ділянку і оцінити її. Далі здійснюються заміри, оглядається грунт і, базуючись на підготовленому плані проводиться прорахунок кількості матеріалів.

Все необхідно робити з максимальною раціональністю. Тільки так вдасться укласти плитку, витративши на це мінімально фінансів.

Такі витратні матеріали під плитку, як бетон, пісок і щебінь повинні відповідати рівню виконання господарських робочих процесів. Таким чином, після закінчення застилу грунту не буде ніяких залишків матеріалів.

Перед тим, як придбати тротуарну плитку для укладання, варто акцентувати увагу на:

  • те, що відтінок повинен бути єдиний на всю партію;
  • те, що геометрія плитки однакова й чітка;
  • те, аби в плитці не було відколів і однорідних включень.

Що варто зробити в першу чергу?

  • Спочатку грунт треба прибрати від сміття, рослинності і каменів.
  • Взяти лопату або скористатися відповідною технікою, щоб вирівняти землю до кращого рівня.
  • Перевірити чи немає дефектів у виконанні підготовчих робочих процесів.

Грунт, який залишиться, можна буде використовувати, щоб створити квітники.

Як підготувати ділянку під укладання тротуарної плитки

В якості основи виступає щебінь. Він відрізняється стійкістю до морозу і підвищеною міцністю. Якщо на покриття для підлоги території не буде накладатись сильне навантаження, шар щебню становитиме від 7 до 10 см.

Якщо по плитці планується проїзд легкового авто, тоді варто встановити 15-тисантиметровий щебінь. Якщо будуть їздити вантажні транспортні засоби – шар щебню повинен бути 20-тисантиметровий.