Тут повинен був бути текст, чому нам довелося підняти ціни на нашу продукцію. Аргументів – море: все дорожчає, від електроенергії і палива до заробітної плати. Собівартість виробництва продукції зростає. Щоб зберегти компанію, доводиться розділити тягар економічної кризи з покупцями. Усі конкуренти так роблять.

Але ми не підвищуємо ціни. Вони залишаться на тому ж рівні, що і в минулому році. Це прекрасна новина для наших постійних клієнтів, які не помітять різниці, і для нових, які зможуть замовити якісну, надійну, стильну і довговічну плитку на дійсно вигідних умовах. Ми знаходимо інші можливості розвиватися, йти далі і створювати не просто якісну, а ще й доступну продукцію.

Але і це ще не все. Крім збереження цін, ми даруємо ще й знижки – цілих 12%! Тобто по суті, ми навіть трохи знизили вартість нашої продукції. Хіба це не привід почати довгоочікувані роботи з облаштування ділянки вже сьогодні?

«Брук-Пліт» – це турбота про кожного покупця. «Брук-Пліт» – це плитка, створена з любов’ю. «Брук-Пліт» – це фінансова вигода для вас.