Знижки та спеціальні пропозиції для дилерів від компанії «Брук-Пліт»

Шукаєте надійного виробника вібролитої та вібропресованої плитки для тротуарів і фасадів?

Вже стикалися з недобросовісними партнерами, які зривають графіки поставок і завдають збитків бізнесу?

Дізнайтеся, чому довгострокове співробітництво з нами завжди відбувається на взаємовигідних умовах!

П’ять вагомих аргументів для дилерів та оптовиків від нашої компанії

  • Висока якість. Автоматизовані технології виробництва, контроль якості на кожному етапі і повна відповідність чинному ДСТУ – гарантія того, що наша продукція підійде для найвибагливіших покупців.
  • Вигідні ціни. Як виробник, наша компанія пропонує доступну вартість тротуарної і фасадної плитки – без націнок і переплат. Ви отримаєте дилерську знижку, розмір якої розраховується індивідуально.
  • Швидка обробка заявки. З моменту, коли ви узгодили деталі замовлення з нашим менеджером, заявка моментально приймається в роботу. Ви можете бути впевнені в тому, що замовлення не відкладеться на невизначений час, а буде виконано згідно оговореного строку.
  • Своєчасні поставки. Наша компанія ретельно дотримується термінів поставки, адже знає, що саме від них залежить ваш прибуток. За необхідності ми можемо укласти з вами договір з чітко прописаним графіком виробництва і поставок плитки.
  • Персональний менеджер. За кожним дилером закріплений консультант, який працює з ним індивідуально. Він розрахує розмір знижки і надасть необхідну інформаційну підтримку з питань оплати, доставки та зберігання.

Додаткову вигоду можна отримати від сезонних знижок – взимку вартість плитки для тротуарів і фасадів знижується на 10-15%!

Почніть співпрацю з партнером, який вже встиг завоювати довіру на будівельному ринку Київщини!