Правильне пакування плитки тротуарної – важливий фактор, що впливає на заощадження ваших коштів. При невідповідному пакуванні вуличної плитки і подальшому її транспортуванні можуть виникнути:

  • Відколи
  • Тріщини
  • Втрата товарного зовнішнього вигляду


Якість плитки тротуарної залежить від самого початку виготовлення, аж до її доставки на місце монтажу. Часто при перевезенні плитки тротуарної відбувається її псування. Для того, щоб тротуарна плитка зберегла свій первісний вигляд і була готова для укладання, необхідно складати її на палети в правильному порядку (лицьовою стороною один до одного). Обов’язково треба перемотувати плитку при упаковці плівкою, що захищає її від впливу зовнішніх факторів. Цим і займається наша компанія, готуючи доставку плитки так, щоб вона завжди була в належному вигляді і простояла як можна довше на піддонах, не втрачаючи своїх властивостей і якостей.

Наша компанія реалізує якісну плитку (тротуарну), а також впроваджує найжорстокіший контроль пакування тротуарної плитки в Києві на палети. Ми контролюємо кількість запакованої плитки, правильну перекладку шарів плитки на піддони (технологія перекладки плитки була вироблена роками, щоб створити краще зчеплення плитки між собою при транспортуванні), перетяжку плитки кроквами, із застосуванням спеціального обладнання. Це все дозволяє доставити плитку тротуарну цілою і не пошкодженою.

Упакувавши тротуарну плитку, ціна якої в рази дешевше ніж у конкурентів, ми впевнені, що вона прибуде до місця призначення без ознак пошкодження. Ми даємо гарантію на наше спеціальне пакування тротуарної плитки, купити яку можна у нас. Мало виробників так скрупульозно ставляться до пакування. Ми надаємо значення кожній дрібниці, адже будь-яка дрібниця може спричинити за собою серйозні наслідки.

Звертайтеся у нашу компанію, і ми надамо вам найкращі послуги з пакування тротуарної плитки, що збереже її первісний вигляд протягом тривалого часу до того, поки вона не буде встановлена ​​на потрібне місце.