Сьогодні тротуарну плитку вибирають не тільки комерційні установи, а й безліч приватних осіб. Так за останній час цей матеріал став особливо актуальним для власників вілл, дач і приватних будинків.

І в цьому є своя закономірність, оскільки властивості тротуарної плитки по істині унікальні.

Незаперечні достоїнства тротуарної плитки

  • Широкомасштабний асортимент форм і фактур. Покупець зможе вибрати найбільш підходящий варіант, який сподобається йому, як за кольором, так і за іншими параметрами.
  • Висока міцність.
  • Стійкість до впливу негативних зовнішніх чинників.
  • Стійкість до морозу.
  • Екологічність. Цей матеріал зроблений виключно з натуральної сировини. Тротуарна плитка стійка до хімії; коли вона нагрівається, не виділяється ніяких небезпечних речовин, як це відбувається з асфальтованим покриттям.
  • Відмінні властивості для використання.

Цей матеріал може виготовлятися способом вібропресування або вібролиття.

Вібропресована плитка відрізняється стійкістю до морозу і вологи. Вона може бути використана для мощення транспортних доріг. Крім того, вона витримає навіть колону великовагового військового обладнання. Виріб відрізняється довговічністю, безпекою експлуатації та простотою ремонту.

Вібролита тротуарна плитка виробляється за допомогою вібростола. До основних переваг цього виду виробу відносяться: естетичність, міцність, гладкість і глянцевість, стійкість до морозу.

Кожен з цих видів хороший по-своєму. Але якщо ви зацікавлені в покупці більш бюджетного матеріалу, варто віддати перевагу плитці, виготовленої способом вібролиття.

На сьогоднішній день у всіх бажаючих є можливість вибрати плитку, яка буде відповідати всім перевагам і побажанням. Але перед тим, як її придбати, варто визначитися з тим, яке навантаження буде на неї надаватися.